NOG Vacature Groepsleerkracht onderbouw

Functietitel:
Groepsleerkracht onderbouw
Online datum:
09-04-2024
Provincie:
Gelderland
Plaats:
Ede
Sector:
Basisonderwijs
FTE
1,0
Soort vacature:
Fulltime
Salarisschaal:
CAO PO schaal LB
Opleidingsniveau:
PABO
Omschrijving:

Al Amana Ede-Goudenstein zoekt een gedreven leerkracht voor de onderbouw

Al Amana Ede-Goudenstein is een vooraanstaande basisschool met een islamitische identiteit, gevestigd in Ede. We zijn op zoek naar een enthousiaste groepsleerkracht voor de onderbouw, voor 1 FTE. De ingangsdatum is in overleg.

Jouw Profiel:

  • Je bent in het bezit van een Pabo-diploma en straalt een flinke dosis positieve energie uit.
  • Je hebt een passie voor het onderwijs en specifiek voor jonge leerlingen in de onderbouw.
  • Je beschikt over het vermogen om een veilige en stimulerende leeromgeving te creëren voor onze kleuters.

Jouw Rol:

Als groepsleerkracht voor de onderbouw ben je gedreven en toegewijd aan het bieden van hoogwaardig onderwijs aan jonge leerlingen. Je bouwt sterke banden op met de kinderen en creëert een warme, inclusieve en professionele omgeving waarin zij kunnen gedijen. Onze school streeft naar kwalitatief hoogstaand onderwijs en hecht veel belang aan de persoonlijke ontwikkeling van zowel onze leerlingen als ons personeel. Bij ons krijg jij de kans om jouw pedagogische vaardigheden te delen en bij te dragen aan de ontwikkeling van onze kleuters.

Over Ons:

Wij zijn een dynamische basisschool met een hartelijke gemeenschap van leerlingen, ouders en medewerkers. In ons team heerst een sfeer van respect, open communicatie en samenwerking. Wij geloven sterk in groei en ontwikkeling, en daarom bieden we volop ruimte aan leerkrachten die zich verder willen professionaliseren. Ons team is divers en inclusief; iedereen is welkom, ongeacht identiteit of levensovertuiging. Ons motto is: ‘Elke leerling telt’. Ons onderwijs kenmerkt zich door de Islamitische identiteit, waarbij we aandacht besteden aan waarden en normen, burgerschap, sociale vorming en hoogwaardig onderwijs in de kernvakken. We hechten veel waarde aan taal en rekenen en vullen ons curriculum aan met wereldoriënterende vakken. Voor de sociale vorming werken wij met de methode Vreedzame School.

Wat Wij Bieden:

  • Een salaris in schaal LB volgens de cao Primair Onderwijs.
  • Vakantie-uitkering van 8%, uitgekeerd in mei.
  • Eindejaarsuitkering van 8,33%, uitgekeerd in december.
  • Volledige vergoeding van reiskosten woon-werkverkeer (€0,23 per kilometer).
  • Bovenop dit alles een maandelijkse arbeidsmarkttoelage.

Meer Informatie:

Voor vragen over de functie kun je contact opnemen met de schoolleider, Hafsa Besseling, via h.besseling@alamana.nl.

Startdatum: In overleg

Ben jij de leerkracht die wij zoeken? Solliciteer dan en draag bij aan onze missie om leerlingen voor te bereiden op hun toekomst.

Video

Gegevens Al Amana Goudenstein

Naam instelling:
Al Amana Goudenstein
Adres:
Goudenstein 9
Postcode:
6714 DA
Plaats:
Ede
Telefoonnummer:
0318 634 293
Website:
https://goudenstein.alamana.nl
Provincie:
Gelderland
Omschrijving:

IBS Al Amana Goudenstein is een Nederlandse basisschool met een sterk islamitisch karakter, gevestigd in Ede. De school ziet elk kind als een uniek schepsel van Allah, en deze overtuiging vormt de basis van hun visie en missie. Ieder kind wordt beschouwd als een individu dat vraagt om een persoonlijke benadering, waarbij het onderwijs zoveel mogelijk wordt afgestemd op de mogelijkheden en ontwikkeling van het kind.

De school gelooft dat Allah ons heeft geschapen met een doel: om hem te dienen en om goede mensen te zijn. Daarom legt IBS Al Amana Goudenstein niet alleen de nadruk op cognitieve ontwikkeling, maar ook op de ontwikkeling van sociaal-emotionele intelligentie en moraliteit. De boodschap van de Koran en het voorbeeld van de Profeet Mohammed (vrede zij met hem) dienen als leidraad in het onderwijs.

Ouders vertrouwen hun kinderen aan de zorg van de school toe in de hoop en verwachting dat het onderwijs zoveel mogelijk zal aansluiten bij de algemene islamitische opvoeding, zoals deze vanuit de islamitische bronnen wordt voorgeschreven. Hierbij wordt gestreefd naar het ontdekken en ontwikkelen van de individuele gaven en talenten die door Allah zijn geschonken.

De visie van de school wordt prachtig gevisualiseerd door middel van een boom, waarbij water symbool staat voor de identiteit van het kind. Net zoals water bouwstof en transportmiddel is, staat alles wat de school nastreeft in directe verbinding met de identiteit van elk kind. Deze visuele weergave benadrukt het belang van individualiteit en het ontvouwen van de islamitische identiteit van elk kind.

IBS Al Amana Goudenstein biedt hoogwaardig onderwijs op islamitische grondslag en zet zich in voor de ontwikkeling van zowel de academische als morele groei van haar leerlingen, met als doel om elk kind te helpen zijn of haar potentieel te realiseren en goede mensen te worden. "Elke leerling telt," en deze school is toegewijd aan het vervullen van deze belofte.