Nationale Onderwijsgids Arnhem

NOG Vacature Groepsleerkrachten groep 6 basisschool Nour

Functietitel:
Groepsleerkrachten groep 6 basisschool Nour
Online datum:
07-07-2022
Provincie:
Noord-Brabant
Plaats:
's-Hertogenbosch
Sector:
Basisonderwijs
FTE
1,0
Ervaring:
1 tot 2 jaar
Opleidingsniveau:
MBO
Omschrijving:

Wij zijn op zoek naar een energieke leerkracht. Wij vragen ook expliciet aan parttimers om te reageren op deze vacature. Als groepsleerkracht op onze school geef je les aan kinderen die anderstalig zijn met diverse culturele achtergronden.

 

Functie-eisen:

 • Je bent in het bezit van een Pabo diploma of bent in het laatste jaar van de Pabo;
 • Je beschikt over recente ervaring binnen het primair onderwijs;
 • Je bent flexibel en denkt in kansen en mogelijkheden;
 • Je bent zelfstandig, maar kunt goed samenwerken;
 • Je kunt omgaan met feedback en op jezelf reflecteren als professional;
 • Je geeft kinderen veel zelfstandigheid;
 • Je bent sterk op het gebied van differentiatie;
 • Je bent ICT vaardig;
 • Je onderschrijft de visie en kernwaarden van onze school en bent bereid om de normen en waarden van ons onderwijs uit te dragen.

 

Liefst werkervaring met o.a.:

 • NT2
 • Coöperatieve werkvormen
 • Een goede balans vinden tussen de cognitieve, creatieve en sociaal-emotionele belangen van
 • de leerlingen
 • Passend onderwijs
 • Het werken met groepsplannen en opbrengstgericht werken.

 

Arbeidsvoorwaarden:

Arbeidsvoorwaarden zijn conform CAO-PO en afhankelijk van de ervaring die je reeds hebt opgedaan. Reiskosten worden vergoed.

 

Sollicitatieprocedure:

Je kunt jouw sollicitatiebrief met CV richten aan de  directeur van basisschool Nour:

Mevrouw S. Budak

Emailadres: s.budak@simonscholen.nl

 

Basisschool Nour is een basisschool op Islamitische grondslag waar in een veilige omgeving samen gewerkt en gespeeld wordt en waar respect is voor ieders identiteit en cultuur. Basisschool Nour is een groeiende school met een warm team. Binnen de school zijn interne begeleidingsmogelijkheden. Op die manier krijg je de juiste begeleiding die je als nieuwe leerkracht in het team verdient.

Gegevens SIMON scholen

Naam instelling:
SIMON scholen
Adres:
De Mulderij 4
Postcode:
3831 NV
Plaats:
Leusden
Telefoonnummer:
033-4337336
Website:
https://www.simonscholen.nl
Provincie:
Utrecht
Omschrijving:

SIMON staat voor ouders en leerlingen. Elke leerling, met wat voor een geloofsovertuiging dan ook, is in principe welkom op één van onze scholen. Moslimkinderen met verschillende achtergronden volgen goed en modern basisonderwijs op Islamitische grondslag. Heel gewoon en toch bijzonder, zo zou je de Islamitische basisscholen die onderdeel uitmaken van SIMON kunnen noemen. Heel gewoon, omdat het gewone basisscholen zijn, net als elke andere basisschool, waar kinderen leren lezen, rekenen, schrijven, kennis van de wereld en hun leefomgeving opdoen en zo een basis leggen voor hun verdere (school)leven. Bijzonder, omdat de scholen vanuit het Islamitische geloof de leerlingen voorbereiden op de Nederlandse samenleving.