NOG Vacature Docent Aardrijkskunde

Functietitel:
Docent Aardrijkskunde
Online datum:
12-03-2024
Aanvang functie:
01-08-2024
Provincie:
Noord-Holland
Plaats:
Hoofddorp
Sector:
Voortgezet Onderwijs
FTE
0,6 - 1,0
Dienstverband:
Tijdelijk met uitzicht op vast
Salarisschaal:
CAO VO schaal LB
Opleidingsniveau:
HBO
Omschrijving:

Ben jij een enthousiaste docent Aardrijkskunde met een passie voor het verkennen van de wereld en zou je je vak graag willen geven in een internationaal georiënteerde omgeving? Dan is onderstaande vacature wat voor jou!

Wat ga je doen?

Op het Haarlemmermeer Lyceum Tweetalig zijn we per 1 augustus 2024 op zoek naar een bevlogen docent Aardrijkskunde, die het verschil wil maken voor de leerlingen op onze internationaal georiënteerde school.  Het Haarlemmermeer Lyceum Tweetalig is een dynamische school en volop in beweging.  Wil jij een bijdrage leveren aan die ontwikkeling en aan het leren van onze leerlingen? Spreekt het je aan om je vak uit te oefenen in een omgeving waarin leerlingen en medewerkers van meer dan 40 nationaliteiten samen leren en werken?  Zie dit dan als een kans en sluit je aan bij ons team!

Wie ben jij?

 • Je weet leerlingen te inspireren voor jouw vak
 • Je kunt een goede relatie opbouwen met leerlingen en collega’s
 • Je wilt graag onderdeel uitmaken van ons energiek en levendig team
 • Je bent ICT-vaardig
 • Je voelt je op je gemak in een internationale omgeving en hebt affiniteit met tweetalig onderwijs

Wat krijg je van ons terug?

 • Voor deze functie is schaal LB, LC van toepassing. Je salaris is minimaal € 3.301,00 en maximaal € 5.030,00 bruto per maand op basis van een fulltime dienstverband. Je wordt ingeschaald op basis van je opleidingsniveau en werkervaring.
 • Je krijgt een contract voor bepaalde tijd met uitzicht op onbepaalde tijd, met een aanstelling van  0.6 - 1.0 fte
 • Je vakantiedagen lopen gelijk met de vakanties van de leerlingen: je bent dus vrij tijdens de schoolvakanties. Per jaar krijg je 60 vakantiedagen bij een fulltime dienstverband. Daarbij ontvang je 8% vakantietoeslag en een eindejaarsuitkering (13e maand) van 8,33%. 
 • Een goede pensioenregeling! Dunamare onderwijs neemt 70% voor haar rekening van de regeling bij het ABP.
 • Per jaar ontvang je € 75 vaste onkostenvergoeding (eenmalig in november, naar rato van je dienstverband).
 • Dunamare doet meer voor jouw persoonlijke ontwikkeling:de Dunamare Academie is the place to be als het gaat om leren en ontwikkelen. Of je nu voor de klas staat, onderwijsondersteuner of leidinggevende bent. Bekijk ons uitgebreide programma: www.dunamare-academie.nl.
 • We vinden het belangrijk dat jouw kennis up-to-date is. Daarom kun je (gedeeltelijk) de kosten declareren als je lid wordt van een vakgroep binnen je eigen vakgebied.
 • Jouw gezondheid en vitaliteit krijgen alle aandacht. Zo hebben we een aantrekkelijk fietsplan, vitaliteitscoaches en trainingen zoals mindfulness, hardlopen of kickboksen. Daarnaast krijg je € 100 vitaliteitsvergoeding per jaar voor sportactiviteiten of bijvoorbeeld voor het kopen van nieuwe hardloopschoenen.
 • Elk jaar kun je 90 extra vrije uren inzetten op een manier die past bij jouw persoonlijke levensfase. Je kunt deze uren laten uitbetalen, maar je kunt ze ook gebruiken om een goede werk-privébalans te bevorderen. Of voor professionele en persoonlijke ontwikkeling.

Over Het Haarlemmermeer Lyceum TTO

Welkom op het Haarlemmermeer Lyceum Tweetalig! Wij zijn een school in Hoofddorp met ongeveer 1300 leerlingen voor mavo, havo en vwo en maken deel uit van Dunamare onderwijs. Of leerlingen nu Olympisch goud voor ogen hebben of een glansrijke carrière in het buitenland: op het Haarlemmermeer Lyceum kan het! Met tweetalig onderwijs en topsport-onderwijs op één lyceum staat niets ze in de weg om het beste uit zichzelf te halen. Dat gaat verder dan alleen kennis vergaren. We zien de ontwikkeling van cognitieve vaardigheden, creatieve skills en emotionele intelligentie als voorwaarde voor de vorming van eigenheid en individualiteit.

Uitdagende en internationale leeromgeving

We staan voor een uitdagende en internationale leeromgeving. Als je bij het Haarlemmermeer Lyceum Tweetalig binnenstapt, merk je meteen dat er tweetalig onderwijs wordt gegeven. In tijden van Europese eenwording zien we internationalisering van het onderwijs als een vanzelfsprekendheid. We hebben intensieve uitwisselingen voor zowel leerlingen als docenten in Italië, Spanje, Duitsland en Engeland.

Dunamare onderwijs doet meer

Dunamare onderwijs doet méér. Meer voor leerlingen. Meer voor het onderwijs. En meer voor medewerkers. Denk aan goede opleidingsmogelijkheden, mooie secundaire arbeidsvoorwaarden, een gezonde werk-privébalans, goede doorgroeimogelijkheden en volop aandacht voor vitaliteit. Lees maar. www.werkenbijdunamare.nl/arbeidsvoorwaarden

Haarlemmermeer Lyceum TTO is onderdeel van Dunamare onderwijs. Daaronder vallen 24 uiteenlopende scholen voor voortgezet onderwijs in de regio Haarlem, Haarlemmermeer en Velsen, met uitstapjes naar Harlingen en Uithoorn.

Direct reageren?

Denk je dat dit jouw perfecte baan is, bij jouw perfecte school? Solliciteer dan via de solliciteer button, dan weten we zeker dat we jouw sollicitatie goed ontvangen.

We proberen binnengekomen reacties zo snel mogelijk te beoordelen en mogelijk worden dan ook de eerste gesprekken al voor de sluitingsdatum van de procedure gevoerd. We behouden ons het recht voor om bij voldoende geschikte reacties, de vacature eerder te sluiten.

Heb je nog vragen of wil je graag meer informatie over de vacature? Neem dan contact op met Trudy Joosten via t.joosten@haarlemmermeerlyceum.nl.

Gegevens Haarlemmermeer Lyceum

Naam instelling:
Haarlemmermeer Lyceum
Adres:
Baron de Coubertinlaan 2
Postcode:
2134 CG
Plaats:
Hoofddorp
Telefoonnummer:
023 563 16 44
Website:
https://haarlemmermeerlyceum.nl
Omschrijving:

Het Haarlemmermeer Lyceum in Hoofddorp, met zijn House of TTO (Tweetalig Onderwijs), omarmt een inspirerende visie op onderwijs. De school gaat verder dan alleen het streven naar Nederlandse diploma's en streeft naar de vorming van volwaardige wereldburgers en individuen die zichzelf optimaal kunnen ontplooien.

In het hart van hun visie staat het idee dat leren niet stopt bij het behalen van een diploma. Ze geloven dat de hedendaagse samenleving van leerlingen en collectieven vraagt om meer dan alleen academische kennis. Daarom is het Haarlemmermeer Lyceum gericht op het bevorderen van internationalisering, het stimuleren van persoonlijke ontwikkeling en het versterken van taalvaardigheid.

De school streeft naar een klimaat van 'Challenging & Inspirational' onderwijs, waar leerlingen worden uitgedaagd om effectief te communiceren op internationaal niveau en hun grenzen zowel binnen als buiten de lesstof te verleggen. Het IB-learner profile, afkomstig van het International Baccalaureate-programma, is richtinggevend voor hun aanpak.

Docenten binnen het Haarlemmermeer Lyceum zijn niet alleen experts in hun vak, maar ook rolmodellen die 'cross curricular' werken en bijdragen aan een (inter-)nationale context, waardoor leerlingen het grotere verband kunnen ontdekken. Het schoolklimaat staat centraal in hun visie, want leren en ontwikkeling kunnen alleen gedijen in een omgeving van veiligheid en welbevinden.

Het Haarlemmermeer Lyceum Tweetalig biedt meer dan alleen een diploma; het biedt een rijke en uitdagende leeromgeving waar leerlingen zich ontwikkelen tot open, kritische en empathische wereldburgers met sterke communicatieve vaardigheden en het vermogen om bij te dragen aan een betere wereld. Hier staat resultaat samen met persoonlijke groei en ontwikkeling centraal.