NOG Vacature Docent NASK Woldendorp

Functietitel:
Docent NASK Woldendorp
Online datum:
15-03-2024
Provincie:
Groningen
Plaats:
Woldendorp
Sector:
Voortgezet Onderwijs
FTE
0,3 - 0,4
Uren:
12 - 16
Salarisschaal:
CAO VO schaal LB
Opleidingsniveau:
HBO
Omschrijving:

Wij zijn het Dollard College, een brede scholengemeenschap in Oost-Groningen. Wij bieden gymnasium, atheneum, vwo tweetalig onderwijs, havo, mavo, vmbo, praktijkonderwijs en isk. Het onderwijs wordt gegeven op zes vestigingen in Bellingwolde, Oude Pekela, Winschoten en Woldendorp. Bij het Dollard College werken ongeveer 300 medewerkers voor circa 2.400 leerlingen. Samen met Ubbo Emmius vormt het Dollard College de stichting Trivium.

Gemeenschappelijk versterkend en bewust persoonlijk zijn onze kernwaarden. Werken bij het Dollard College is investeren in de leerling en in jezelf. Spreekt jou dit aan? Dan is een baan bij het Dollard College wat voor jou!

Per direct zijn wij opzoek voor de vestiging Woldendorp naar een docent Natuurkunde (nask1).

Nask1/nask2

Het gaat om een baan van ca. 0,3-0,4 fte regulier

Onze school
De vestiging Woldendorp is een regionale school voor daltononderwijs met ruim 365 leerlingen. Dollard College Woldendorp geeft onderwijs aan leerlingen in de onderbouw van vwo tot vmbo en aan leerlingen in de bovenbouw mavo en vmbo kb en vmbo bb sector zorg & welzijn en het intersectoraal programma dienstverlening & product.

Wat je gaat doen bij het Dollard College

Als leraar natuurkunde geef je op aansprekende wijze les aan leerlingen in klas 2  en de leerlingen in de bovenbouw van tl. Ook denk je mee over de ontwikkeling van jouw vak en aan het onderwijs van de hele school. Je bent mentor en je geeft daltonuren.

Je vindt het leuk om leerlingen te stimuleren om zelfstandig te (leren) leren zodat ze zich, ook op persoonlijk vlak, verder kunnen ontwikkelen. Je daagt de leerlingen uit om steeds het beste uit zichzelf te halen.
Het Dollard College, vestiging Woldendorp is een actieve school. In jouw functie begeleid je op school en daarbuiten leerlingen tijdens diverse projecten en stages en neem je deel aan verschillende schoolevenementen en voorlichtingsactiviteiten.

Wij zoeken

Een collega

 • die zich herkent in onze kernwaarden: gemeenschappelijk versterkend en bewust persoonlijk,
 • die ontwikkelings- en resultaatgericht kan werken en hierbij veiligheid en kwaliteit vooropstelt,
 • die betrokken is bij onze leerlingen en de school,
 • die zich herkent in onze onderwijsmethode Dalton
 • met minimaal een tweedegraads bevoegdheid natuurkunde/scheikunde of de opleiding volgt
 • Die digitaal vaardig is, want elke leerling heeft een laptop.

Wij bieden

Een afwisselende baan in een plezierige werkomgeving. Het betreft een LB-functie volgens de CAO- VO met een maximum salaris van € 5.030,- bruto per maand bij een volledige betrekking.

Verder bieden wij:

een prima arbeidsvoorwaarden waaronder:

 • 8% vakantietoeslag en 8% eindejaarsuitkering over het jaarlijks bruto-inkomen
 • afhankelijk van de invulling van de werkweek, een extra aantal bovenwettelijke vakantiedagen,
 • budget voor levensfasebewust personeelsbeleid,
 • ruimte voor professionalisering,
 • begeleiding voor (startende) docenten door vak- en docentcoaches.  

Vragen?

Informatie

Uitgebreide informatie over het Dollard College vind je op www.dollardcollege.nl.

Voor nadere informatie over de vacature kun je ook contact opnemen met mevrouw E. Wind (vestigingsdirecteur), te bereiken op tel. 06-58834745 of via wde@dollardcollege.nl.          

Is dit jouw baan?

Word je enthousiast bij het lezen van deze vacature en denk je dat jij de geschikte kandidaat bent? Dan vragen wij je digitaal te solliciteren. Klik op de knop ‘solliciteer nu’ om naar het sollicitatieformulier te gaan. Graag ontvangen wij jouw reactie zo spoedig mogelijk, maar uiterlijk 14 maart 2024. We laten je dan snel weten of we je uitnodigen voor een eerste gesprek.

De sollicitatiegesprekken vinden, indien mogelijk fysiek, plaats in overleg op een nader te bepalen datum.

Nieuwe medewerkers wordt bij indiensttreding verzocht om een Verklaring Omtrent Gedrag aan te vragen. De kosten hiervoor worden door het Dollard College vergoed.

Deze vacature is gelijktijdig intern en extern opengesteld. Interne medewerkers hebben voorrang op externe kandidaten. 

Gegevens Dollard College

Naam instelling:
Dollard College
Adres:
Dorpsplein 7
Postcode:
9695 DA
Plaats:
Bellingwolde
Telefoonnummer:
0597 553 150
Website:
https://bellingwolde.dollardcollege.nl/
Provincie:
Groningen