NOG Vacature Leerkracht bovenbouw

Functietitel:
Leerkracht bovenbouw
Online datum:
26-02-2024
Provincie:
Gelderland
Plaats:
Ede
Sector:
Basisonderwijs
FTE
1,0
Soort vacature:
Fulltime
Salarisschaal:
CAO PO schaal LB
Opleidingsniveau:
PABO
Omschrijving:

Voor onze mooie basisschool Al Amana Ede-Goudenstein zijn wij op zoek naar een ambitieuze groepsleerkracht  voor de bovenbouw voor 1 FTE.

Beschik jij over een Pabo-diploma en een flinke dosis positieve energie?
Begeleid jij jonge individuen graag in hun ontdekkingstocht naar zelfstandigheid?
Heb jij affiniteit et onze doelgroep en de identiteit van de school of sta je ervoor open hier kennis mee te maken?

Dan is Basisschool Al Amana Ede- Goudenstein op zoek naar jou!

Ben jij gepassioneerd over het onderwijs en specifiek gericht op leerlingen van groep 8? Wij zoeken een enthousiaste leerkracht die het vermogen heeft om een sterke vertrouwensband op te bouwen met deze leerlingen. Onze school biedt een warme, inclusieve en professionele werkomgeving, waarin we onze leerlingen de beste kansen bieden om te groeien en zich te ontwikkelen. We streven naar kwalitatief onderwijs en hebben volop aandacht voor persoonlijke ontwikkeling van zowel onze leerlingen als medewerkers. Bij ons krijg jij de mogelijkheid om jouw pedagogische en didactische vaardigheden te delen en onze leerlingen te helpen bij hun ontwikkeling. Je bent in staat om structuur te bieden, duidelijke instructies te geven en persoonlijke aandacht te schenken aan onze leerlingen.

Over ons
Wij zijn een basisschool met een islamitische identiteit en vallen onder het bestuur van Stichting Al Amana Scholen.

Je komt werken in een warm team waarin respect en veiligheid een groot goed zijn. Vanuit een open communicatie, een goede samenwerking en een duidelijke visie werken wij samen aan de ontwikkeling van jonge individuen.

De organisatie gelooft in groei en ontwikkeling en biedt volop ruimte aan leerkrachten die zich verder willen professionaliseren.

Wij zijn een divers team: Iedereen is welkom ongeacht identiteit of levensovertuiging.

Ons motto is: ‘Elke leerling telt’.
Ons onderwijs kenmerkt zich door de Islamitische identiteit, waarden en normen, burgerschap & sociale vorming en hoogwaardig onderwijs in de kernvakken. Wij besteden ruim aandacht aan taal en rekenen en vullen dit onderwijsaanbod aan met wereld oriënterende vakken. Voor de sociale vorming werken wij met de methode Vreedzame school.

Wat wij bieden

  • Een salaris in schaal LB cao Primair Onderwijs;
  • Een vakantie-uitkering van 8%, uit te keren in mei;
  • Een eindejaarsuitkering van 8,33%, uit te keren in december;
  • Een volledige vergoeding van de reiskosten woon-werkverkeer van  € 0,19 per kilometer;
  • Bovenop dit alles een maandelijkse arbeidsmarkttoelage

Meer informatie

Vragen over de functie neem gerust contact op met de schoolleider Hafsa Besseling. Te bereiken via h.besseling@alamana.nl.

Startdatum: augustus 2023

Ben jij de leerkracht die wij zoeken? Solliciteer dan op onze vacature en maak deel uit van onze missie om onze leerlingen voor te bereiden op hun toekomst.

Gegevens Al Amana Goudenstein

Naam instelling:
Al Amana Goudenstein
Adres:
Goudenstein 9
Postcode:
6714 DA
Plaats:
Ede
Telefoonnummer:
0318 634 293
Website:
https://goudenstein.alamana.nl
Provincie:
Gelderland
Omschrijving:

IBS Al Amana Goudenstein is een Nederlandse basisschool met een sterk islamitisch karakter, gevestigd in Ede. De school ziet elk kind als een uniek schepsel van Allah, en deze overtuiging vormt de basis van hun visie en missie. Ieder kind wordt beschouwd als een individu dat vraagt om een persoonlijke benadering, waarbij het onderwijs zoveel mogelijk wordt afgestemd op de mogelijkheden en ontwikkeling van het kind.

De school gelooft dat Allah ons heeft geschapen met een doel: om hem te dienen en om goede mensen te zijn. Daarom legt IBS Al Amana Goudenstein niet alleen de nadruk op cognitieve ontwikkeling, maar ook op de ontwikkeling van sociaal-emotionele intelligentie en moraliteit. De boodschap van de Koran en het voorbeeld van de Profeet Mohammed (vrede zij met hem) dienen als leidraad in het onderwijs.

Ouders vertrouwen hun kinderen aan de zorg van de school toe in de hoop en verwachting dat het onderwijs zoveel mogelijk zal aansluiten bij de algemene islamitische opvoeding, zoals deze vanuit de islamitische bronnen wordt voorgeschreven. Hierbij wordt gestreefd naar het ontdekken en ontwikkelen van de individuele gaven en talenten die door Allah zijn geschonken.

De visie van de school wordt prachtig gevisualiseerd door middel van een boom, waarbij water symbool staat voor de identiteit van het kind. Net zoals water bouwstof en transportmiddel is, staat alles wat de school nastreeft in directe verbinding met de identiteit van elk kind. Deze visuele weergave benadrukt het belang van individualiteit en het ontvouwen van de islamitische identiteit van elk kind.

IBS Al Amana Goudenstein biedt hoogwaardig onderwijs op islamitische grondslag en zet zich in voor de ontwikkeling van zowel de academische als morele groei van haar leerlingen, met als doel om elk kind te helpen zijn of haar potentieel te realiseren en goede mensen te worden. "Elke leerling telt," en deze school is toegewijd aan het vervullen van deze belofte.