NOG Vacature Docent Wiskunde

Functietitel:
Docent Wiskunde
Online datum:
10-04-2024
Aanvang functie:
01-08-2024
Provincie:
Gelderland
Plaats:
Ede
Sector:
Voortgezet Onderwijs
FTE
1,0
Soort vacature:
Fulltime
Salarisschaal:
CAO MBO schaal LB
Opleidingsniveau:
HBO
Omschrijving:

Word jij enthousiast van leerlingen motiveren en inspireren, het ontdekken van hun talenten en hen te helpen het beste uit zichzelf te halen? Wij zoeken een docent Wiskunde die de uitdaging aan wil gaan om onze leerlingen de schoonheid van getallen en formules te laten inzien. Als jij gedreven bent om complexe concepten begrijpelijk te maken en leerlingen te begeleiden naar wiskundig succes, Dan zijn wij op zoek naar jou!

Wat je gaat doen

Je begeleidt jouw leerlingen bij het aanleren van kennis en vaardigheden, zowel in je vakgebied als op het gebied van persoonlijke groei. Je stimuleert hen om hun talenten te ontdekken en te ontwikkelen. Jij kunt omgaan met en inspelen op verschillen tussen leerlingen. Je hebt aandacht voor het groepsproces en voor de individuele leerling. Met jouw enthousiasme en creativiteit zorg je voor een uitdagende leeromgeving waarin leerlingen worden gestimuleerd om het beste uit zichzelf te halen.

Wat je verder gaat doen

 • Je onderhoudt contacten met ouders/verzorgers;
 • je bent een (co-)coach van een groep leerlingen;
 • je draagt samen met je collega's bij aan het verbeteren van de kwaliteit van het onderwijs binnen Aeres VMBO Ede;
 • je volgt de trends en ontwikkelingen in je vakgebied en past deze toe in je werk.

Talent voor groei

Wij vragen

 • Je bent in het bezit van een tweedegraads bevoegdheid of bent bereid deze te halen;
 • je werkt graag met vmbo- leerlingen en je bent constant op zoek naar hoe je het beste uit deze leerlingen kunt halen;
 • je hebt goede digitale vaardigheden welke je kan inzetten om voor afwisselende lessen te zorgen;
 • je wilt een bijdrage leveren aan de ontwikkelingen in de school.

Waar je gaat werken

Een dynamische school met pit en actie, dat is Aeres VMBO Ede. Bij ons krijgen leerlingen spannende projecten, er gebeurt altijd wel iets bijzonders op school. Een leuke en leerzame activiteit zoals schrijvers die in de les komen of de geboorte van geitjes en andere dieren. Of leerlingen bouwen aan technische oplossingen of creëren een mooi kunstwerk. We zijn een kleinschalige school waar leerlingen zich snel thuis voelen. Ons onderwijs duiden we als "ontwikkelingsgericht onderwijs in de dialoog". De persoonlijke ontwikkeling en het eigenaarschap van onze leerlingen zijn daarin voor ons heel belangrijk. We werken met een flexrooster en ontwikkelen ons binnen formatief handelen. Bekijk vooral onze website voor meer informatie: https://www.aeresvmbo.nl/ede.

Wij bieden

Een werkplek van wereldklasse. Aeres draagt dit jaar Nederlands grootste onafhankelijke keurmerk voor goed werkgeverschap: World-class Workplace. Volledig gebaseerd op en verkregen door de mening van onze medewerkers. Het is dus een keurmerk dat we dragen met trots! Aeres is de enige groene kennisinstelling in Nederland die onderwijs, praktijkgericht onderzoek en commerciële kennisintensieve dienstverlening aanbiedt op alle niveaus. Daarnaast:

 • een salaris volgens cao mbo in schaal LB met een maximum van € 5.078,- ;
 • je hebt een ruim aantal vakantiedagen, bent vrij in de schoolvakanties en ontvangt 8% vakantiegeld;
 • Aeres biedt een goede pensioenregeling via het ABP pensioenfonds;
 • studie- en ontwikkelingsmogelijkheden: Aeres investeert in de ontwikkeling van haar medewerkers en biedt verschillende studie- en ontwikkelingsmogelijkheden, zoals trainingen, cursussen en coaching;
 • reiskostenvergoeding: volgens de CAO MBO;
 • je krijgt bij Aeres een vaste eindejaarsuitkering;
 • goede werksfeer: Bij Aeres heerst een informele en open werksfeer, waarin ruimte is voor eigen initiatief en creativiteit. Er wordt samengewerkt tussen verschillende afdelingen en er is ruimte voor overleg en feedback.

Interesse?

Wil je meer weten over deze functie? Neem dan contact op met mevrouw T. Rijlaarsdam-Veldhuis, teamleider vmbo via 06 34 46 61 30.

Ben je ervan overtuigd dat wij op zoek zijn naar jou? Solliciteer dan vóór 1 juni a.s. t.a.v. mw. T. Rijlaarsdam-Veldhuis.

De functie gaat per 1 augustus 2024 in.

Video

Gegevens Aeres VMBO

Naam instelling:
Aeres VMBO
Adres:
Bovenbuurtweg 27
Postcode:
6717
Plaats:
Ede
Telefoonnummer:
088 - 020 7000
Website:
https://www.aeresvmbo.nl/
Provincie:
Gelderland
Omschrijving:

Aeres VMBO is sinds augustus 2017 de nieuwe naam van Groenhorst. Er zijn acht vmbo-locaties verspreid over Midden-Nederland: Almere, Bilthoven, Ede, Emmeloord, Maartensdijk, Lelystad, Nijkerk en Velp. Daarnaast is er één locatie voor praktijkonderwijs in Emmeloord. In totaal telt Aeres VMBO 3.600 leerlingen (peildatum 1 oktober 2016). Aeres VMBO is onderdeel van Aeres, een krachtige en veelzijdige kennisinstelling waar (interne) samenwerking en (onderwijs)ontwikkeling hoog op de agenda staan. Bij Aeres werken vmbo, mbo, hbo en praktijkcentra al 10 jaar samen aan het leren van (jonge) mensen en hun ontwikkeling en de waarde van een duurzame en gezonde wereld. 

 

Het is onze missie om betekenisvol onderwijs te verzorgen binnen de groene beroepskolom in al zijn diversiteit en het aangaan van duurzame contacten met alle betrokkenen. In het schoolplan 2015-2019 zijn drie ambities geformuleerd.